Beachy House St Andrews

Belangrijkste voorzieningen

  • 200 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    Deze 3-slaapkamer Beachy House St Andrews villa bevindt zich binnen 25 minuten wandelen van de Swilcan Bridge en beschikt over een terras met uitzicht op de binnenplaats.

    Gasten de Eden Mill op 2 km verderop vinden en het centrum van St Andrews binnen 15 minuten te voet bereiken. Dit vakantiehuis ligt ook op een korte afstand van Swilken Burn Bridge.

    Deze 3-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger, een badmuts en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze woning is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eethoek buiten. Britse gerechten worden geserveerd bij Morrisons, dat op net om de hoek bij Beachy House St Andrews villa ligt. Het busstation Learmonth Place bevindt zich op 5 minuten te voet van Beachy House St Andrews villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerB,FI-01876_F

    Kameropties bij Beachy House St Andrews

    Deze 3-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger, een badmuts en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Beachy House St Andrews Toiletten foto Beachy House St Andrews Toiletten foto Beachy House St Andrews Bedden foto Beachy House St Andrews Toiletten foto Beachy House St Andrews Faciliteiten foto Beachy House St Andrews Badkamer foto Beachy House St Andrews Interieur foto Beachy House St Andrews Buitenkant foto Beachy House St Andrews Buitenkant foto Beachy House St Andrews Buitenkant foto
    Huis "Holiday" met Vier Slaapkamers

    Grootte: 200 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Beachy House St Andrews

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Beachy House St Andrews

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Beachy House St Andrews villa een keuken?
      Ja, in Beachy House St Andrews villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Beachy House St Andrews villa?
      Gasten van Beachy House St Andrews villa kunnen onder andere de Eden Mill (2 km), de Swilcan Bridge 2,1) en Swilken Burn Bridge 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Beachy House St Andrews